مشاوره و سفارش

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پودر سوخاری

پودر سوخاری از نانهای حجیم مانند نان همبرگر. نان جو. نان باگت و … تولید می شود. این محصول را نمیتوان به صورت مستقیم از ارد سفید تولید کرد بلکه ابتدا باید نان حجیم تولید شود و سپس اسیاب گردد.‌ نوع اسیاب و یا سایز دانه بندی که اصطلاحا به ان مش گفته می شود بنا بر نوع مصرف به صورت آردی، دانه ریز و یا دانه درشت تولید می گردد.

آرد سوخاری

از پودر سوخاری برای تهیه انواع غذاها مانند: مرغ، ماهی، میگو، سبزجات، قارچ، گوشت، همبرگر، فلافل، ناگت، شنیسل، کباب لقمه، کتلت و … استفاده می شود.

مرینیت

در کنار انواع پودر سوخاری مرینت ها هستند که جهت طعم دار نمودن مرغ و فیله برای تهیه مرغ کنتاکی مورد مصرف قرار می گیرند. این مرینت ها شامل مرینت نرمال، اسپایسی، لایت و مخصوص فیله و شنیسل می باشند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پودر سوخاری-سفارشیموجودتماس بگیرید
آرد سوخاری-سفارشیموجودتماس بگیرید
مرینیت-سفارشیموجودتماس بگیرید
تمپورا -سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درباره ما :

این مجموعه جهت فروش اینترنتی و همچنین مشاوره خرید بهترین پودر سوخاری مصرفی مناسب هر مشتری که یکی از دغدغه های اصلی ما بشمار می آید فعالیت می نماید.ما با سنجش نیاز کشور به تولید انواع پودر سوخاری و همچنین ظرفیت های موجود، پودرهای سوخاری مختلفی را همچون پودرهای سوخاری پوششی و همچنین پودر سوخاری درون محصولی برای منسجم سازی مواد درونی، به مشتریان خود پیشنهاد می دهیم.

مدیر فروش مجموعه آراد فود

فرشته حبیب اله پور

Call Now Buttonتماس بگیرید